NOVO Japonski naravni lifting obraza

Japonski face lifting je eden izmed najboljših, neinvazivnih, naravnih načinov pomladitve obraza brez stranskih učinkov.

Japonski lifting obraza je 100% naravna refleksološka metoda pomlajevanja obraza, pri kateri se učvrstijo obrazne mišice, znaki staranja v obliki gubic se omilijo, koža postane napeta in sijoča.

Izvaja se z ročno masažo mišic na obrazu in že po prvi uporabi tehnike izgledateleta maljši.S stimulacijo živčevja in akupunkturnih točk se uravnoveša telesno in duševno zdravstveno stanje.

Japonski lifting priporočamo tako ženskam kot tudi moškim vseh starosti, saj deluje preventivno proti nastajanju prvih gubic, zrelejši koži pa vrača mladosten sijaj.

Z obraza zbriše utrujenost ter prepreči izgubo kolagena. Tretma je sproščujoč in blagodejno vpliva na splošno počutje.

KAKO POTEKA:

Japonski lifting ohranja vitalnost kože, stimulira cirkulacijo krvi,  pospeši pretok telesnih tekočin, poživi polt, razstruplja in skrbi za mladostni videz obraza.

Masaža se izvaja na obrazu, vratu in predelu dekolteja.

PREDNOSTI:

·        Svež izgled kože – nepravilnosti na koži so manj očitne in gubice manj
         izražene;

·        Pripomore k odstranitvi toksinov in bakterij

·        Anti-stres učinek – pripomore k globoki sprostitvi

·        Izboljša pretok krvi – odpravi kontrakcije in obrazne mišične napetosti;

·        Izboljša pretok energije in napne telo;

·        Deluje zdravilno na telo in duševnost – aktivira posamezne točke na obrazu.

KAJ PRIDOBIM OZ. ZAKAJ NAJ SE ODLOČIM ZA TEČAJ JAPONSKI NARAVNI LIFTING OBRAZA:

·        Pridobitev novega strokovnega znanja,

·        razširitev obstoječega znanja na področju alternativne samopomoči,

·        nadgradnja vašega kozmetičnega znanja,

·        uporaba znanja za masažo vam bližnjih,

VSEBINA IZOBRAŽEVANJA

• teorija metode japonskega naravnega liftinga obraza

• obrazna refleksoterapija; 2 koraka, ki urejata delovanje telesa in hormonskega sistema

• refleksoterapevtske točke

• refleksoterapevske cone

• 11 korakov japonske metode dvigovanja obraznih mišic

• masaža obraza s kristalnimi kroglicami kamene strele

• demonstracija in praktične vaje

KOMU JE TEČAJ NAMENJEN

Tečaj je namenjen predvsem za domačo uporabo.

TEČAJ BO VODILA

SAŠA ŠUVAK, diplomirana delovna terapevtka-refleksoterapevtka.

Obseg: 12 šolskih ur

Termini izvedbe:  13., 14.  april . 2018 - odpovedano

Lokacija: Ljudska Univerza Kranj

Cena: 146,00 EUR z DDV in vključuje teoretično in praktično izobraževanje, delovni material, interno gradiv in potrdilo o opravljenem tečaju.

Svetovanje in prijava:

Renata Dobnikar