Spoštovani znanja željni!

Vstopili ste v hram znanja, ki svoja vrata odpira že več kot 50 let. Ste eden/ena od več kot 150.000 obiskovalcev, željnih različnih znanj.

⇒  Želite postati vzgojitelj predšolskih otrok, bolničar, ekonomski tehnik, tehnik varovanja ali računalništva?

⇒  Ali morda diplomirani ekonomist, organizator socialne mreže, inženir varovanja ali magister ekonomije?

⇒  Morda želite le izboljšati svoje poklicne veščine in pridobiti nacionalno poklicno kvalifikacijo: socialni oskrbovalec, knjigovodja, računovodja ali maser.

⇒  Pri učenju tujih jezikov imamo dolgoletno tradicijo izobraževanja in razvijanja novih metod učenja angleščine, nemščine,
      francoščine, italijanščine, španščine, ruščine in slovenščine.

⇒  Na voljo so še drugi tečaji, delavnice, študijski krožki in učna pomoč za tiste, ki se morebiti znajdete v stiski.

⇒  Tu smo zato, da vam pomagamo graditi vašo poklicno pot, osebno rast, samozavest, samoučinkovitost.

⇒  Krog znanj bomo širili in prilagajali vašim posebnim željam, potrebam in ciljem.

Znanje je kot zlato; je naša najboljša naložba, ki oplemeniti naše življenje, zato prijazno povabilo tudi Vam, da se nam pridružite!

Vaša LUK