Počitniška akademija podjetništva za dijake 3. in 4. letnikov

Uspeh v življenju ne pride sam od sebe – zanj se je potrebno potruditi.

Vsak trud pa je lahkoten, če delamo, kar nas veseli in navdihuje.

Formula uspeha je v tem, da živimo svoje potenciale in smo delovni.

S tem namenom smo v sodelovanju  in s financiranjem Mestne občine Kranj pripravili brezplačno PAP - Počitniško akademijo podjetništva za dijake 3. in 4. letnikov.

Na PAP boste spoznali, kaj je potrebno za uspeh v poklicnem življenju in prejeli informacije,

ki vam bodo pomagale pri odločitvi, kaj boste storili s svojo prihodnostjo.

Posredovane vam bodo osnove, da boste sprejeli prave usmeritve zase in pridobili vpogled v priložnosti, ki jih ponuja podjetništvo.

Hkrati boste dobili osnove, ki so potrebne za vsakdanje življenje, ne glede na to, na katero pot se boste odločili stopiti.

Tako opremljeni se boste lažje odločili za tisto smer nadaljnjega izobraževanja, kjer vam bo zagotovljen večji uspeh.

Cilj programa je prepoznati vaše potenciale in vam predstaviti povsem praktična orodja in

kako slednja razvijati s ciljem formiranja bodočih podjetnikov, ustvarjalcev in inovatorjev.

PAP se bo izvajala v teminu med 23. in 27. avgustom 2021, vsak dan od 10. do 16.30 ure.

Med 13. in 14. uro bo poskrbljeno za kosilo.

Na voljo je 15 mest, prosimo, da se zainteresirani pošljete izpolnjeno in podpisano prijavnico

do 13. 8. 2021 na e-naslov info@luniverza.si  .

Več informacij:

info@luniverza.si