Marketing po moji meri - NOVO

• Se sprašujete, kako lahko kar sami promovirate svojo dejavnost brez marketinških agencij?
  • Niste strokovnjak za digitalni marketing, a vseeno želite pridobiti znanje o digitalnih marketinških strategijah?
  • Ste pripravljeni nadgraditi svoje digitalne marketinške veščine?

Potem je naš tečaj "Marketing po moji meri" prava izbira za vas!

Na tečaju vam bomo predstavili strategije, kako oblikovati za vas optimalen marketinški pristop, prilagojen vašim potrebam in ciljem.

Ne gre za običajno poučevanje, ampak za pristop, ki vam omogoča prilagajanje strategij glede na vaše poslovno okolje.

Naučili se boste najnovejših trendov v digitalnem marketingu in pridobili praktične veščine, ki vam bodo pomagale doseči konkurenčno prednost na trgu.

Tečaj "Marketing po moji meri" je namenjen tako začetnikom kot tistim, ki imate že nekaj znanja o marketingu.

Naš prilagodljiv pristop omogoča, da vsak udeleženec doseže svoje specifične cilje in izpopolni svoje marketinške sposobnosti.

Ne odlašajte! Pridružite se nam na tečaju 'Marketing po moji meri' in postanite pravi mojster marketinških strategij.

Obseg: 12 šolskih ur

Vpisi potekajo od 15. 1. 2024 naprej.

Glede vpisa nas pokličite na 04 / 280 48 00 oz. nam pišite na informator@luniverza.si

Lokacija izvedbe tečaja: Ljudska Univerza Kranj

Cena: 113,46 EUR z DDV