Računalniško in digitalno opismenjevanje I

Prijavite se na Računalniško in digitalno opismenjevanje I - začetni računalniški tečaj, in se spoznajte z operacijskim sistemom Windows in programi, kot sta Word in Excel, ter internetom z elektronsko pošto.

Vsebina tečaja

Windows: delo z mapami in datotekami, nastavitve, opravilna vrstica, uporaba pomoči, uporaba nadzorne plošče.

Word: pisanje, oblikovanje, prenašanje in shranjevanje besedila, vstavljanje slik in tabel.

Excel: izdelovanje, oblikovanje in tiskanje preglednic, vnašanje formul, izračunavanje, izdelava grafikonov.

Internet: delovanje interneta in omrežij, varnost na internetu, uporaba brskalnikov, nastavitve in načini iskanja informacij.

Elektronska pošta: odprtje elektronskega naslova, pošiljanje in sprejemanje pošte, nastavitve, vstavljanje priponk, pošiljanje povezav.

In še kaj po vaših željah.

Informacije o tečaju:

Obseg: 20 pedagoških ur

Vpisi potekajo od 15. 1. 2024 naprej.

Glede vpisa nas pokličite na 04 / 280 48 00 oz. nam pišite na informator@luniverza.si

Lokacija: Ljudska Univerza Kranj

Cena tečaja