Javni nastop v tujem jeziku

Za posameznike, ki:

• potrebujete tuji jezik v službi,
  • pogosto javno nastopate,
  • z znanjem tujega jezik laže in hitreje dosegate zastavljene cilje,
  • hočete izboljšati svoje prezentacije in javne nastope,
  • imate radi resen in profesionalen pristop ter
  • si privoščite kakovosten tečaj.

Za podjetja, ki:

• sodelujete s tujimi partnerji ali še boste,
  • skrbite za svoje zaposlene in jih nagrajujete,
  • želite boljše obvladanje tujih jezikov pri zaposlenih.

Javno nastopanje je marsikomu težko, zato na Ljudski univerzi Kranj organiziramo tečaj, s katerim boste prebili led. Program je idealen za vse, ki si želijo pridobiti večjo samozavest pri govorjenju v tujem jeziku in razviti sposobnost tekočega in različnim situacijam prilagojenega izražanja.

Delavnica temelji predvsem na interakciji z udeleženci, s katerimi izvajamo različne vaje, s ciljem, da svoj konkretni nastop v tujem jeziku izvedejo strokovno, strukturirano, suvereno in samozavestno. Nastop bomo podkrepili s tehnikami, ki nam jih omogoča NLP z namenom, da bo učinkovit in hkrati pristen, torej da bomo dosegli zastavljen cilj oz. namen nastopa.

S pomočjo praktičnih vaj in usmerjena dveh trenerjev (coach javnega nastopanja + profesor tujega jezika) trenirate poslovni bonton sveta posameznega govornega področja, ob tem ponovite slovnico ter izpilite izrazoslovje tako s področja poslovnega kot tudi splošnega jezika.

S tečajem boste pridobili:

• večjo kompetentnost javnega nastopanja,
  • večjo jezikovno kompetentnost,
  • samozavest,
  • zadovoljstvo,
  • nov elan.

Pred začetkom tečaja ugotovimo raven znanja udeležencev.

Na tečajih smo osredotočeni na udeležence, jih znamo motivirati, se jim posvetimo osebno in z inovativnimi pristopi dosegamo optimalno učenje. V delo vpletamo vsebine iz poslovnega sveta vašega podjetja, obravnavamo avtentična besedila in vas pripravljamo na določene naloge.

Vsebina:

• Kaj je ključno za uspešen javni nastop?
  • Kako se je na javni nastop v tujem jeziku učinkovito pripraviti?
  • Kaj želimo z nastopom doseči?
  • Kako premagati strah pred javnim nastopom?
  • Jezikovni trening.

Informacije o tečaju:

Vsebina: aktualna, privlačna, zanimiva in relevantna ter se prilagaja potrebam udeležencev.

Trajanje programa: 20 ur

Potek tečaja: 1x ali 2x  tedensko v popoldanskih ali večernih urah po 3 pedagoške ure (za zaključene skupine tudi po dogovoru).

Po zaključku tečaja pridobite potrdilo o udeležbi na tečaju z navedeno vsebino ter nivojem znanja jezika.

Glede vpisa nas pokličite na 04 / 280 48 00 oz. nam pišite na informator@luniverza.si