Napredno grafično oblikovanje s Canvo - NOVO

Odkrijte moč ustvarjanja s Canvo na tečaju "Napredno grafično oblikovanje s Canvo".

• Že poznate osnove uporabe spletnega programa za grafično oblikovanje Canva?
  • Niste strokovnjaki za design, a vseeno želite na hiter in enostaven način ustvarjati grafične elemente?
  • Želite izstopati s svojim oblikovanjem in ustvarjati vizualno privlačne vsebine?

Potem je naš tečaj "Napredno grafično oblikovanje s Canvo" prava izbira za vas!

Na tečaju boste spoznali napredne tehnike in trike, kako izkoristiti vse potenciale spletnega programa za grafično oblikovanje Canva. Naučili se boste izdelovati profesionalne logotipe, atraktivne objave za družbena omrežja, promocijske materiale in še veliko več!

Tečaj bo prilagojen vašemu znanju in spretnostim.

S prikazom orodij in trikov ter praktičnimi vajami boste pridobili samozavest in veščine, potrebne za ustvarjanje izjemnih grafičnih vsebin.

Pridružite se nam na tečaju "Napredno grafično oblikovanje s Canvo" in odkrijte neomejene možnosti kreativnega izražanja. S Canvo boste lahko hitro in enostavno ustvarjali profesionalne in privlačne vsebine, ki bodo pritegnile pozornost vaše ciljne publike.

Obseg tečaja: 12 šolskih ur

Termin: sreda ob 17.00