Individualni tečaj poslovne angleščine +

»Na poslovnih sestankih s tujimi partnerji nisem sproščen, v glavi ves čas iščem besede …«

»Nič ni bolj bednega od tega, da prideš na sestanek s poslovnimi partnerji in ne znaš nič povedati.«

Ste tudi vi med tistimi, ki so se angleščine učili in jo morda celo obvladali, vendar jezika že več let ne uporabljate? Zdaj pa ste se znašli v položaju, ko v jo službi potrebujete, vaše znanje pa ni več dovolj ali je popolnoma na psu, primanjkuje vam strokovnih besed? A kaj ko imate – ko že samo pomislite na učenje tujega jezika – oči polne solz in cmok v grlu. Iščete izgovore, da vam angleščina pač ne leži, da je vaša denarnica preplitva in tako ali tako nimate časa za sedenje v predavalnici.

Ponujamo vam rešitev.

40-URNI INDIVIDUALNI TEČAJ POSLOVNE ANGLEŠČINE

Namenjen je vsem, ki imate malo časa in točno veste, katero znanje potrebujete.

Razlogi, ki vas prepričajo:

• uvrstitveni test na daljavo,
  • uvodni pogovor z učiteljem-mentorjem za spoznavanje vaših potreb in možnosti;
  • individualno prilagojen način dela, ki ustreza vašim potrebam, času, prostoru;
  • učinkovita izraba vašega časa,
  • osvežitev in utrditev vašega predhodnega znanja;
  • nadgraditev s ključnim besediščem vašega poslovnega področja in potrebno slovnico;
  • usvojitev najpomembnejših veščin poslovnega komuniciranja (navezovanje poslovnih stikov, poslovne predstavitve, poročila, pisanje e-sporočil, telefonski ali videopogovor …);
  • uporaba raznolikih pripomočkov za pestro, razgibano in učinkovito učenje;
  • spoznavanje pripomočkov za pomoč pri samostojni rabi jezika;
  • mentorstvo v konkretnih situacijah (e-sporočila, telefonski pogovor …), pregled, komentiranje, evalvacija;
  • nenehno spodbujanje v času tečaja;
  • potrdilo o opravljenem tečaju.

Naši predavatelji so izkušeni profesorji in naravni govorci angleščine z večletnimi izkušnjami poučevanja in mentorstva, ki znajo ustvariti živahen in raznolik tečaj.

REZULTAT:

SAMOZAVESTNO, SPROŠČENO, PREPRIČLJIVO, TEKOČE IN PRAVILNO KOMUNICIRANJE V ANGLEŠKO GOVOREČEM POSLOVNEM OKOLJU.

Pokličite nas ali se osebno oglasite na Ljudski univerzi Kranj, da skupaj poiščemo za vas najprimernejšo rešitev.

Cena: 1.400 EUR z DDV.

enlightened Ob vpisu do 31. 1. 2021 PRIHRANITE 200 EUR.

Jamstvo: Če ob 80-odstotnem opravljanju izzivov, ki vam jih dodeli mentor, ne dosežete ciljev, ki jih skupaj določimo, za vas tečaj brezplačno ponovimo.

Svetovanje:

Renata Dobnikar