Vpis v strokovna usposabljanja 15.1. - 15.2.2024

Z novim izobraževalnim semestrom tudi na Ljudski univerzi Kranj ponovno vpisujemo v programe strokovnih usposabljanj.

Strokovna usposabljanja vam nudijo možnost, da svoj poklic dopolnite z novimi strokovnimi znanji in postanete še uspešnejši ali pridobite nov poklic, ki ste ga morda že vedno želeli opravljati, pa v preteklosti ni bilo pravih pogojev za to - sedaj pa ste prišli do točke v življenju, ko je to možno in začnete novo poklicno pot. Vsak korak na tej poti je priložnost za rast in razvoj vaših sposobnosti ter osebne izpopolnitve.

Izzivi, ki jih boste srečali, so priložnost za učenje in pridobivanje novih veščin. Skozi vsak dan usposabljanja boste odkrivali nove perspektive, širili svoje meje ter gradili trdne temelje znanja in izkušenj. Vsak napredek, ki ga dosežete, je pomemben korak naprej k uresničitvi vaših ciljev in sanj.

Vpišete se lahko v program

Neustrašno stopite naprej in sprejmite izziv, saj je usposabljanje ključ do vašega osebnega in poklicnega uspeha.

Vaša pot do uspeha se začne tu. Pridružite se in stopite korak bližje k svojim ciljem.